Norges eldste og mest solide leverandør av Ingersoll Rand produkter og trykkluftløsninger i norden!

OSLO: +47 22 90 02 00 | ÅLESUND: +47 70 19 18 00 | SOLA: +47 51 64 81 50

KONTAKT OSS

OSLO

Usikker på hvem du skal snakke med?
Ring vårt sentralbord eller send oss en e-post.

+47 22 90 02 00
Salg - Kompressor

Øyvind Bakk
Salgsjef Kompressor
tlf. 916 63 063
oyvind.bakk@mkl.no


Torstein Gundersen
Distriktsselger Kompressoranlegg 
Østlandet
tlf. 911 68 860
torstein.gundersen@mkl.no

Salg - Verktøy

John Granås
Salgsjef luftverktøy
tlf. 900 61 006
john@mkl.no

Ole Kristian Rustan
Selger
tlf. 407 69 447
ole.kristian.rustan@mkl.no

Alexander Tønnevold
Selger
tlf. 991 61 696
alexender.tonnevold@mkl.no

Service

Richard Sønsthagen
Servicetekniker
tlf. 406 04 540
richard.sonsthagen@mkl.no

Lars-Einar Eggen
Servicetekniker - Østlandet
tlf. 940 21 581
lars.einar.eggen@mkl.no

 

Administrasjon

Gaute Jørpeland
Adm. Direktør
tlf. 975 12 150
gjo@kl-offshore.no


Kåre Reke
CFO
tlf. 
901 55 315
kre@kl-offshore.no

Tommy Jørpeland
Markedsføring
tlf. 995 81 908
tjo@kl-offshore.no

Lager og Logistikk

Kristian Rangmar
Lageransvarlig
tlf. 940 21 593
kristian.rangmar@mkl.no

ÅLESUND

Usikker på hvem du skal snakke med?
Ring vårt sentralbord eller send oss en e-post.

+47 70 19 18 00
Service

Stig Atle Holden
Salgsjef Service
tlf. 909 27 318
stig.holden@mkl.no

Frode Asbjørnsen
Service tekniker
tlf. 917 10 630
fa@mkl.no

SOLA

Usikker på hvem du skal snakke med?
Ring vårt sentralbord eller send oss en e-post.

+47 51 64 81 50
Salg

Arvid Klubben
Business Development Manager
tlf. 957 43 411
aklv@kl-offshore.no

Bjørn André Lia
Selger
tlf. 977 75 403
blia@kl-offshore.no

Service

Kenneth Hersdal
Service Coordinator
tlf. 932 55 032
kher@kl-offshore.no

Besøksadresse
Stålfjæra 11, 0975 Oslo
Postboks
21 Kalbakken, 0901 Oslo

Besøksadresse
Mausavågvegen 16 6036 Mauseidvåg

Besøksadresse
Skvadronvegen 29, 4050 Sola
Postboks
PB 30 4097 Sola

Maskin K. Lund - Oslo

Stålfjæra 11
0975 Oslo 
firmapost@mkl.no

Maskin K. Lund - Ålesund

Mausavågvegen 16
6036 Mauseidvåg
firmapost@mkl.no

Maskin K. Lund - Sola

Skvadronvegen 29
4050 Sola
firmapost@mkl.no